RC0805FR-072K43P
MFR.Part #
RC0805FR-072K43P
JLCPCB Part #
C5842500
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS