RC0805FR-072K43L
MFR.Part #
RC0805FR-072K43L
JLCPCB Part #
C137555
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS