RC0805FR-072K37P
MFR.Part #
RC0805FR-072K37P
JLCPCB Part #
C6164871
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.37kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS