RC0805FR-0724R9P
MFR.Part #
RC0805FR-0724R9P
JLCPCB Part #
C7274399
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS