RC0805FR-0724KP
MFR.Part #
RC0805FR-0724KP
JLCPCB Part #
C5862187
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS