RC0805FR-0724K3L
MFR.Part #
RC0805FR-0724K3L
JLCPCB Part #
C273864
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS