RC0805FR-07249KL
MFR.Part #
RC0805FR-07249KL
JLCPCB Part #
C137563
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 249kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS