RC0805FR-0723R7P
MFR.Part #
RC0805FR-0723R7P
JLCPCB Part #
C5719671
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS