RC0805FR-07221KP
MFR.Part #
RC0805FR-07221KP
JLCPCB Part #
C6638659
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS