RC0805FR-0720R5L
MFR.Part #
RC0805FR-0720R5L
JLCPCB Part #
C273972
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS