RC0805FR-07205KL
MFR.Part #
RC0805FR-07205KL
JLCPCB Part #
C273860
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS