RC0805FR-071R5P
MFR.Part #
RC0805FR-071R5P
JLCPCB Part #
C6378548
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS