RC0805FR-071R3P
MFR.Part #
RC0805FR-071R3P
JLCPCB Part #
C5842489
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS