RC0805FR-071R05L
MFR.Part #
RC0805FR-071R05L
JLCPCB Part #
C482944
Description
-55℃~+155℃ 1.05Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS