RC0805FR-071M5L
MFR.Part #
RC0805FR-071M5L
JLCPCB Part #
C275642
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS