RC0805FR-071K4P
MFR.Part #
RC0805FR-071K4P
JLCPCB Part #
C20162476
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS