RC0805FR-071K33L
MFR.Part #
RC0805FR-071K33L
JLCPCB Part #
C276298
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS