RC0805FR-071K2L
MFR.Part #
RC0805FR-071K2L
JLCPCB Part #
C114526
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS