RC0805FR-0718K2L
MFR.Part #
RC0805FR-0718K2L
JLCPCB Part #
C483023
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS