RC0805FR-07174KL
MFR.Part #
RC0805FR-07174KL
JLCPCB Part #
C350881
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 174kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS