RC0805FR-0716K9P
MFR.Part #
RC0805FR-0716K9P
JLCPCB Part #
C20162466
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS