RC0805FR-07162KL
MFR.Part #
RC0805FR-07162KL
JLCPCB Part #
C273888
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 162kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS