RC0805FR-0715RL
MFR.Part #
RC0805FR-0715RL
JLCPCB Part #
C137590
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS