RC0805FR-0714K7L
MFR.Part #
RC0805FR-0714K7L
JLCPCB Part #
C273841
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS