RC0805FR-07140KP
MFR.Part #
RC0805FR-07140KP
JLCPCB Part #
C7274357
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS