RC0805FR-07110RP
MFR.Part #
RC0805FR-07110RP
JLCPCB Part #
C6965844
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS