RC0805FR-07110KP
MFR.Part #
RC0805FR-07110KP
JLCPCB Part #
C20162451
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS