RC0805FR-0710K7L
MFR.Part #
RC0805FR-0710K7L
JLCPCB Part #
C273918
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS