RC0805DR-078K45L
MFR.Part #
RC0805DR-078K45L
JLCPCB Part #
C4092541
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS