RC0805DR-07845KL
MFR.Part #
RC0805DR-07845KL
JLCPCB Part #
C4002539
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS