RC0805DR-07806KL
MFR.Part #
RC0805DR-07806KL
JLCPCB Part #
C4112261
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS