RC0805DR-07787RL
MFR.Part #
RC0805DR-07787RL
JLCPCB Part #
C4054161
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS