RC0805DR-0768RL
MFR.Part #
RC0805DR-0768RL
JLCPCB Part #
C4176398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS