RC0805DR-0757K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805DR-0757K6L
JLCPCB Part #
C4310217
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS