RC0805DR-07422RL
MFR.Part #
RC0805DR-07422RL
JLCPCB Part #
C4347438
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS