RC0805DR-073K48L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805DR-073K48L
JLCPCB Part #
C4194156
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS