RC0805DR-0734K8L
MFR.Part #
RC0805DR-0734K8L
JLCPCB Part #
C4140194
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS