RC0805DR-072K43L
MFR.Part #
RC0805DR-072K43L
JLCPCB Part #
C4068477
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS