RC0805DR-0726K1L
MFR.Part #
RC0805DR-0726K1L
JLCPCB Part #
C4037822
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS