RC0805DR-0722K6L
MFR.Part #
RC0805DR-0722K6L
JLCPCB Part #
C4348133
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS