RC0805DR-071K37L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805DR-071K37L
JLCPCB Part #
C3988709
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS