RC0805DR-0718R2L
MFR.Part #
RC0805DR-0718R2L
JLCPCB Part #
C4230193
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS