RC0805DR-0718K2L
MFR.Part #
RC0805DR-0718K2L
JLCPCB Part #
C4250778
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS