RC0805DR-07178RL
MFR.Part #
RC0805DR-07178RL
JLCPCB Part #
C4199807
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS