RC0805DR-0715R8L
MFR.Part #
RC0805DR-0715R8L
JLCPCB Part #
C4067255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS