RC0805DR-0712K1L
MFR.Part #
RC0805DR-0712K1L
JLCPCB Part #
C4159014
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS