RC0805DR-07120KL
MFR.Part #
RC0805DR-07120KL
JLCPCB Part #
C3979696
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS