RC0805DR-07113KL
MFR.Part #
RC0805DR-07113KL
JLCPCB Part #
C4295494
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS