RC0805DR-07105KL
MFR.Part #
RC0805DR-07105KL
JLCPCB Part #
C3943388
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS