RC0805BR-07499RL
MFR.Part #
RC0805BR-07499RL
JLCPCB Part #
C6638631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS